Červen 2014

Tik tak...

2. června 2014 v 21:12 | Bluee |  Jen tak...
ČAS. Čas je výsada. Čas je právo. Čas jsou peníze. Čas není nic. Někteří lidé mají času málo, jiní ho zase mají tolik, že se ho snaží zbavit. Někteří lidé budou žít krátce, někteří dlouze. Tak to vždycky bylo a nikdy se to nezmění. Bohatí si můžou čas koupit, chudým může nečekaně vypršet. Všichni lidé na téhle planetě mají ale jedno společné. Mají ho jen určité množství. Žádné tělo není nesmrtelné, nikdo nebude žít věčně. Nikdo nemá všechem čas světa a pokud ano, jak dlouho to vlastně je? Jak dlouho se budou planety otáčet kolem sebe, než i samotnému vesmíru vyprší čas?
Ale vraťme se z vesmírného měřítka zpátky k lidem. Kolik času máte vy, můj milý čtenáři? Máte ho tolik, že si ho krátíte čtením tohohle článku? Nebo ho máte tak málo, že už vlastně ani nezáleží na tom co budete dělat?
Včera odpoledne jsem neměl čas. Neměl jsem čas otevřít notebook a napsat článek na blog. Vlastně jsem neměl čas ani týden před tím. Ani týden před tím a dokonce ani... *ehm*
Čas je jako koláč. Velký - jablečný - koláč. Nabízíte ho, necháváte si ho jíst, občas ho marníte a občas při krájení málem zapomenete sami na sebe.

Ale jsou konečně, jsou tu dva důvody, proč jsem se rozhodl napsat tenhle článek...
  1. Velkou oklikou bych se tím rád omluvil všem, co chtěli můj blog číst a já jsem je zklamal. Rozhodně se polepším :)
  2. Dobře se rozhodněte, komu dáte jakou část svého kolá... *ehm* ...chci říct času. Záleží to jen na vás a nikdo jiný nad tím nemá právo rozhodovat. NIKDO. Tik-tak...
-M