Únor 2014

Velké projekty (HELP!)

19. února 2014 v 22:54 | Bluee |  Jen tak...
Nedávno jsem začal psát novou knihu a uvědomil jsem si, jak moc velký flákač vlastně jsem. Když říkám novou, nechápejte to tak, jako bych už někdy nějakou napsal. Ne, jen jsem opravdu dobrý v začínání nových projektů, dokončení tak z jedné čtvrtiny a následné opuštění a věčné zapomenutí nápadu. Vzhledem k mé naprosto nulové sebekázni si nedovolím ani odhadnout kolik "úchvatných" projektů jsem začal a nikdy nedokončil. 10? 500? Kdo ví...

No a tak se dostávám k tomu, o čem by tenhle článek měl doopravdy být. Můj nový velký úžasný projekt je, jak už jsem řekl, kniha, která se jmenuje/bude jmenovat Snář Huga Lestera. Jsem odhaduji v polovině druhé kapitoly a rád bych tentokrát tenhle projekt dotáhl do konce. Jak?
Rozhodl jsem ve využít nekonečné možnosti internetu, blogu, imaginárních přátel a... jak bych to jen řekl... VÁS!
Pokud čtete tenhle článek, tak vás ze srdce zdravím a žádám vás o pomoc. Určitě jste ve své minulosti začali něco, co byste rádi měli dokončené, ale nedostali jste se k tomu, aby jste to DOOPRAVDY DOKONČILI. Vyberte si proto jednu takovou věc a pojďme uzavřít závazek, že jak já, tak vy svoje velké, malé, úžasné, nebo všední projekty, povinnosti, tužby a dávné závazky splníme.
Uf... Nejsem si tak docela jistý, zda je možné sledovat můj nesmyslný proud myšlenek, ale doufám, že jste pochopili alespoň samou podstatu tohoto článku.
Vy pomůžete mně, už tím že existujete a můžu vám slíbit, že svoji knihu dopíšu. Já můžu pomoct vám tím, že můžete žít s právoplatným vědomím, že vás podporuji ve všem, co děláte (ne ÚPLNĚ ve všem, ale pokud je to prospěšné a legální tak pravděpodobně ano). No tak šup šup! Určitě na vás někde čeká nedopsaná kniha, zašantročený nápad nebo dávná tužba, tak ji chyťte a přiveďte k životu dřív, než ji zavane prach a čas!

Hodně štěstí, přeju vám jen to nejlepší :)

-M

P.S.: Pokud by někoho jen NÁHODOU zajímala moje nová kniha a její postupný vznik, můžete kliknout na ikonku s perem na levo od tohoto článku, která vás zavede do temných zákoutí mého účtu na piste-povidky.cz :)