Říjen 2013

Hesla...

19. října 2013 v 12:27 | Bluee |  Jen tak...
Nejdřív ze všeho:

S tímhle blogem už to zase málem dopadlo tak, jako ze všemi mými předchozími blogy. A to jak? Už asi třikrát jsem si založil blog, vytvořil grafiku, napsal jakýs' takýs' úvod a potom na něj zapomněl. No, a takto vypadal už asi měsíc i tenhle blog. Dnes je ale krásná sobota, která mi přivodila psací náladu, a tak jsem zapnul počítač a rozhodl se napsat článek na blog. Proč taky ne že?

Vyplnil jsem svůj nick, ale teď to přišlo... Jaké je mé heslo? Je to to stejné heslo jako do E-mailu? Anebo blog vyžaduje aby heslo obsahovalo i čísla? Které z mých padesáti hesel (začínajících u prostého "modrmar" a končíce u děsivého "MoJeHeSlO987412365@#!3č") jsem si vlastně vybral?
A tak jsem si rezignovaně povzdechl a začal to zkoušet... Každé heslo, které mě kdy napadlo jsem vpisoval do políčka "heslo" a opakovaně mačkal tlačítko PŘIHLÁSIT SE, abych se dostal ke svému úžasnému blogu, na který jsem plánoval napsat ještě jeden článek mimo úvod...
A protože blog.cz je více než bezpečná stránka, nemohlo se stát nic lepšího, než že na mne vyskočilo červené políčko se zprávou:

DOSÁHLI JSTE MAXIMÁLNÍHO POČTU ZADÁNÍ CHYBNÉHO HESLA, ZKUSTE TO ZNOVU NEJDŘÍVE ZA HODINU.

A tak, když jsem konečně dostal náladu na psaní, mě technika opět odpálkovala a odradila...

Ale pokud vy právě čtete tento článek, znamená to, že jsem na heslo přece jenom přišel, nebo se mi ho (po zdlouhavém procesu zahrnujícím prokázání identity a odhadem hesla na můj blogový E-mail) podařilo změnit, a snad i zapsat někam, kde ho příště najdu...

Stay awesome internet...

M